KONST / Litografier / Färglitografi 12122262
nr 1212 2262
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/240. Motivet: 31x35 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:15:41